רונית בן-טוב

החלטתי לעסוק בתיווך נדל"ן וזו הייתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי. בעצם כל חיי עסקתי בתיווך כלשהו: בין אם זה ל"שדך" בין חברים לבעלי מקצוע, לעזור לידידים במציאת עבודה, להמליץ על חנות מיוחדת וטובה, לתת ייעוץ וחוו"ד לגבי קנייה של ריהוט, עיצוב של בית, טיפול ואחזקה של בתים שבעליהם לא גרים בארץ, יצירת קשרים בין אנשים

[להמשך קריאה]

חיפוש נכסים
המיקום המחיר סוג הנכס סוג העסקה

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

E-Mail RSS Facebook
Youtube channel LinkedIn
הוספת תגובה

שם *

אימייל *

הודעה

למכירה וילה בהרצליה ב'

מגרש        420 מ"ר
בנוי           260 מ"ר
חדרים       7
מחיר         1,700,000 $
בשקלים    6,000,000 שקל

יעל פנתה אלי בעקבות המלצתו של ג'וזה שאת ביתו בהרצליה ב' מכרתי. יעל ובעלה בנו את ביתם בהרצליה ב' בסגנון מודרני, קווים נקיים וישרים. קירות הבית החיצוניים צבועים בגוון אפור בהיר, החלונות מעוטרים במסגרות ברזל שחורות ווילונות לבנים ארוכים גולשים, מתנפנפים דרך כל פתח בחלון הוילה למכירה בהרצליה ב'.

הסלון בוילה למכירה בהרצליה ב'
הסלון בוילה למכירה בהרצליה ב'

הוילה בהרצליה ב' בנויה משתי קומות. בקומת הכניסה ישנו הסלון, המטבח, פינת האוכל, חדר השינה של הזוג עם חדר ארונות וחדר אמבטיה, ממ"ד, שירותי אורחים ופינת עבודה. בקומת  המגורים השניה בוילה למכירה בהרצליה ב', ישנו חלל גדול מאד המאפשר חלוקה לחדרים בעתיד, בנוסף לחדר שינה חדר אמבטיה ושני חדרי ילדים. חלונות גדולים עוטפים את הבית מכל הכיוונים ומאפשרים לאור השמש לחדור ולהאיר את הבית .

וילה למכירה בהרצליה ב'
וילה למכירה בהרצליה ב'

פינת האוכל הכפרית בצבע חום כהה משתלבת היטב בגוונים הלבנים והשחורים של הוילה בהרצליה ב'. רצפת האבן האפורה בעלת האריחים הגדולים והבוהקים, משרה אוירה אלגנטית צרפתית, כאשר הצבע האדום של הספה משלים בכתם צבע עז את התמונה הרגועה של הבית המודרני.

פינת האוכל בוילה למכירה בהרצליה ב'
פינת האוכל בוילה למכירה בהרצליה ב'

חדר השינה בוילה למכירה בהרצליה ב'

חדר השינה בוילה למכירה בהרצליה ב'

מטבח מודרני רחב ידיים ומואר מאפשר לבעלת הבית שהיא שפית, לבשל, לאפות ולהכין ממיטב המאכלים הטובים שלה.

המטבח המודרני בוילה למכירה בהרצליה ב'
המטבח המודרני בוילה למכירה בהרצליה ב'

קומת המגורים השניה בוילה למכירה בהרצליה ב' הינה חלל גדול המאפשר לחלק אותו לפינות ישיבה, חדרים או להשאיר כפי שהוא. בנוסף יש בקומת המגורים בוילה בהרצליה ב' חדר שינה עם שירותים צמודים, שני חדרי ילדים וחדר אמבטיה. החלל מואר מכל הכיוונים מה שמאפשר זרימת אויר נעימה ונוף ירוק כפרי של העצים מסביב.

קומת המגורים בוילה למכירה בהרצליה ב'
קומת המגורים בוילה למכירה בהרצליה ב'

וילה בהרצליה ב'

 צרו עמי קשר
אשמח לעמוד לרשותכם
רונית בן-טוב
הסנברג נכסים
052-3515777
09-9588238